O firmie

Firma Energo-Serwis Sp. z o.o. powstała w 2002 roku i jest wyspecjalizowaną firmą działającą na terenie Polski. Doświadczenie zawodowe Firmy jest dłuższe bo sięga roku 1984. Założyciele i zarazem udziałowcy firmy do czasu jej powstania byli pracownikami Zakładu Energetycznego Łódź-Teren S.A. (obecnie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Teren).
Zajmujemy się świadczeniem specjalistycznych usług elektroenergetycznych w zakresie: eksploatacji, serwisu, projektowania i montażu urządzeń elektroenergetycznych.Prowadzimy usługę „serwis 24h”. Kontrahenci oraz firmy współpracujące z nami oceniają nas jako firmę solidną, fachową i wykonującą w terminie powierzone zadania.
Pracownicy nasi są kompetentną i wykwalifikowaną kadrą, znającą dobrze realia techniczne polskiej elektroenergetyki. Stale podnoszą swoje kwalifikacje, są uczestnikami szkoleń, kursów, sympozjów naukowych jak również poznają najnowsze trendy w naszej branży przez bywanie na targach energetycznych np. Bielsko-Biała, Poznań.

Obecnie nasza firma składa się z 3 działów:

  1. Dział automatyki i zabezpieczeń.
  2. Dział obwodów prądu stałego (baterie akumulatorów).
  3. Dział obwodów pierwotnych (wyłączniki, odłączniki, stacje elektroenergetyczne).


Bardzo dużą rolę w rozwoju naszej firmy odgrywa współpraca z takimi instytucjami i firmami jak:

JM-TRONIK
Bezpol
I wiele innych


Naszymi głównymi klientami są: spółki dystrybucyjne energii elektrycznej, producenci energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych i zakłady przemysłowe.

Zarząd Spółki:
Prezes Zarządu – Tomasz Nowak
Członek Zarządu - Tomasz Gaik
Pełnomocnik – Władysław Czupiała